• info@oriongrop.com

Kurumsal

ilk olarak proje isleri ile faaliyetine baslayan firmamız, daha sonra faaliyet alanını genişleterek AG, YG trafo merkezleri, Enerji Nakil Hatları, fabrika, konut, is yeri elektrik aydınlatma tesisatı hizmetleri AG, YG bakim ve danışmanlık hizmetlerini de verilmektedir.Bunun dışında Test ve ölçüm Birimimizde ise elektrik tesisat kontrolleri, trafo bakimi, infrared termal kamera ile ariza tespiti, tesisat topraklama v.b. test ve kontroller ilgili yönetmeliklere göre özenle verilmektedir.

 şirketimizin kuruluşunun ilk gününden itibaren oluşturduğumuz çözümlerde ilk önceliğimiz, her zaman için yaşadığımız dünyanın ekolojik düzenine saygı göstermek olmuştur. Bu adımdan yola çıkarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olan en verimli, ekonomik ve uygulanabilir çözümleri sunmaktayız. Sunduğumuz çevreci çözümlerde aynı zamanda, müşterilerimizin gelecekte doğması muhtemel ihtiyaçlarını da öngörmekteyiz.

Bu şekilde oluşturduğumuz alt yapı, müşterilerimizin gelecekteki muhtemel ihtiyaçlarına en ekonomik şekilde sahip olmasına olanak tanımaktadır.

Firma olarak daima kalite hedefiyle yola çıkmakta, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Güvenlik ilkelerinden taviz vermeyen, bünyesinde çalıştırdığı elemanları hizmet içi eğitimlerle daima geliştiren ve yetiştiren, son teknolojiyi çalışmalarında kullanan bir firmayız. Sizlerle de çalışmak ve sizleri de aramızda görmek dileğiyle.